نقشه برد دیپسی

نقشه برد دیپسی
4/5 - (2 امتیاز)

شرکت DSE از پیشگامان تولید بردهای کنترلر برای دیزل ژنراتورهاست. این بردها وظایف  مهم و حساسی را بر عهده دارند، از روشن و خاموش کردن موتور گرفته تا کنترل ولتاژ و فرکانس برق خروجی. همچنین آنها به وسیله سنسور های تعبیه شده در نقاط حساس موتور در هر لحظه وضعیت دیزل ژنراتور را پایش و کنترل می‌کنند.

شرکت انگلیسی دیپسی الکترونیک طیف گسترده‌ای از بردهای کنترلر  را تولید می‌کند که برای انواع مختلف دیزل ژنراتورها (دیزلی و گازسوز) و با توان‌ و کاربردهای مختلف مناسب است. هر برد ویژگی‌های خاص خود را دارد، اما ساختار کلی آن‌ها شباهت‌هایی نیز دارد.

نگاهی کوتاه به ساختار و قطعات برد دیپسی

در تولید برد کنترل از این سخت افزارها استفاده می‌شود:

  • میکروکنترلر: که وظیفه‌ی پردازش اطلاعات و دادن فرمان‌ها را بر عهده دارد.
  • حافظه: مکانی که اطلاعات و برنامه‌های لازم برای کنترل ژنراتور ذخیره می‌شوند.
  • ورودی/خروجی: کانال‌های ارتباطی برد با سنسورها، موتور و سایر اجزای ژنراتور.

در همین زمینه: نگاهی به برد دیپسی و معرفی سلطان ژنراتور ها

نقشه نصب برد دیپسی را از کجا تهیه کنیم؟

در هنگام نصب برد دیپسی بر روی انواع ژنراتور نیاز به کاتالوگ و نقشه های آن داریم تا بتوانیم با نقشه خوانی به محل اتصال سنسورها و کانکتورها پی ببریم.

دیپسی این نقشه و کاتالوگ ها را در زیر هر محصول با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. اما برای مشاهده کامل آن ها نیاز است تا در سایت دیپسی ثبت نام انجام دهید.

اما خبر بد برای کاربران ایرانی، تحریم ایرانیان از سوی دیپسی است که موجب می‌شود امکان ثبت نام برای کاربران و دسترسی به این موارد از سمت سایت دیپسی امکان پذیر نباشد.

دانلود نقشه نصب و راه اندازی برد های دیپسی

فروشگاه اینترنتی دیزل یدک به عنوان یکی از مراکز فروش برد دیپسی در ایران برای رفع مشکلات دسترسی به راهنمای نصب و همچنین کاتالوگ محصولات شرکت دیپسی و در راستای دسترسی آسان به این منابع در برگه هر محصول موارد ذکر شده را برای دانلود به صورت پی دی اف به صورت رایگان در دسترسی کاربران خود قرار داده است.

برنامه ریزی و آپدیت و به روز رسانی برد دیپسی

همچنین شما می‌توانید برنامه برد دیپسی که قابلیت های بیشتری برای پروگرامر و تنظیم برد با کامپیوتر و به روز رسانی فریمور این دستگا ها را در اختیار شما قرار می‌دهد را از برگه: نرم افزار برد دیپسی DSE سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *